NAŠE NABÍDKA

V našem e-shopu je pro vás vždy připravena nějaká AKCE. Se slevou můžete nakoupit čaje, delikatesy, cukrovinky, dárkové zboží, nápoje i některé doplňky.

Specializujeme se na ANGLICKÉ ČAJE od výrobců s tradicí. Preferujeme kvalitu, proto u nás najdete značky, které na anglickém trhu patří k nejlepším.

Naše DELIKATESY jsou vyráběny převážně ručně. Nabízíme džemy a marmelády, omáčky, hořčice, oleje a octy, koření a  produkty z pravé vanilky............................. Chceme být originální a proto u nás najdete CUKROVINKY, které nejsou na trhu běžně dostupné. Převládají produkty z Velké Británie, na kterou se specializujeme.
Pokud hledáte netradiční DÁRKY, jste u nás správně. Dovážíme dárkové kolekce čajů a kávy, čaje v luxusních plechovkách, dárkové kolekce delikates a dárkové koše. V kategorii NÁPOJE najdete horké čokolády, kávu a sirupy do kávy, bylinné sirupy a instantní čaje. I u těchto produktů klademe důraz na kvalitu a originalitu........................ Rozličné čajové příslušenství, keramiku a porcelán, kuchyňské pomůcky a dekorace, svíčky a dárkovou kosmetiku najdete právě v nové kategorii  DOPLŇKY....................... Zboží z našeho velkoobchodního skladu s krátkou expirací nebo již po expirací a zboží s nepatrně poškozeným obalem nabízíme v kategorii VÝPRODEJ s výraznou slevou.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROČ NAKUPOVAT U NÁS ?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY

 

kontakty

Martina Kožušníková

Adresa: Měchnov 13, Divišov

PSČ: 25726

Email: info@sweet-market.cz

Telefon: +420 724 090 459

ZGMzN